AktualnościSportWolontariat

Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Wójta Gminy Pawłów rozegrany!

W dniu 11 marca 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Rzepinie rozegrany został Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Wójta Gminy Pawłów. W rozgrywkach udział wzięły trzy damskie drużny. Organizatorem wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus.

I MIEJSCE – zajęła drużyna Stowarzyszenia Gmina Pawłów Plus, w składzie: Izabela Kosmala, Anna Kwiecień, Milena Styczyńska, Izabela Jasztal, Milena Czaja, Małgorzata Tomaszewska i Izabela Kisiel.

II MIEJSCE – zajęła drużyna Rzepinianki, w składzie: Marta Dudek, Weronika Koprowska, Małgorzata Koprowska, Agnieszka Głowacka, Agnieszka Sławek, Katarzyna Grudziecka, Patrycja Pożoga i Marlena Rokita.

III MIEJSCE – zajęła drużyna Very Funny, w składzie: Wiesława Latała, Kamila Głowacka, Małgorzata Wróblewska, Katarzyna Jasztal, Paulina Kuchniak, Agnieszka Kaczmarska, Anna Tracz.

Puchary i dyplomy dla drużyn wręczył Pan Wójt Gminy Pawłów Marek Wojtas

Ogromne gratulacje dla Pań, za aktywność, determinację i udział w drugiej edycji Turnieju. Liczymy, że z roku na rok w wydarzenie będzie angażować się większa liczba kobiet. Zachęcamy szkoły z terenu gminy do wystawienia swoich reprezentantek, zwłaszcza iż w przyszłym roku Turniej rozegrany zostanie na nowej hali sportowej w Pawłowie. Dziękujemy także kibicom, licznie przybyłym na wydarzenie. Podziękowania również dla Pana Czesława Rybki za organizację, dyrekcji Publicznej Szkoły Podstawowej w Pawłowie i Pani Grażynie Kosmali za pomoc oraz zaangażowanie, dyrekcji Publicznej Szkoły Podstawowej w Rzepinie za udostępnienie sali gimnastycznej.

Z siatkarskimi pozdrowieniami, ekipa Stowarzyszenia Gmina Pawłów Plus.

Fotorelacja: Monika Kardaś.

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button