AktualnościSport

[ODWOŁANY] Turniej Piłki Siatkowej Kobiet/Mężczyzn (15.03.2020)

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Pawłowie oraz Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus zapraszają na Turniej Piłki Siatkowej Kobiet/Mężczyzn o Puchar Marka Wojtasa, Wójta Gminy Pawłów, który odbędzie się 15 marca 2020 r. na hali sportowej w Pawłowie.

Drużyny zainteresowane udziałem prosimy o zapoznanie się z regulaminem (do pobrania na dole niniejszej strony) oraz dostarczenie zgłoszeń (załącznik nr 1 do Regulaminu) w terminie: 6 marca 2020 r. do Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Pawłowie (Pan Czesław Rybka) lub do Urzędu Gminy w Pawłowie (Pan Piotr Maj).

Do pobrania:

W związku z wczorajszym (10.03.2020) komunikatem Wojewody Świętokrzyskiego Zbigniewa Koniusza dotyczącym organizacji imprez masowych odwołujemy zaplanowany na dzień 15 marca 2020 r. Turniej Piłki Siatkowej Kobiet/Mężczyzn.

Treść komunikatu:

Szanowni Państwo, Organizatorzy i Uczestnicy imprez masowych

Mając na uwadze negatywną ocenę stanu bezpieczeństwa wynikającą z analizy sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 uprzejmie informuję, że na podstawie art. 34 ustawy z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2171) zakazywane będą planowane lub przeprowadzane imprezy masowe z udziałem publiczności. Jednocześnie należy zwrócić uwagę na możliwość przeprowadzania niektórych imprez masowych, zwłaszcza sportowych, bez udziału publiczności. Bardzo proszę o zrozumienie zaistniałej sytuacji i współdziałanie z organami administracji publicznej w tej sprawie, w tym potwierdzanie, że dana impreza masowa – mimo otrzymania stosownego zezwolenia – nie zostanie przeprowadzona lub zostanie przeprowadzona bez udziału publiczności, tak, by nie było konieczne jej przerywanie na podstawie art. 34a ww. ustawy.

Z poważaniem
Wojewoda Świętokrzyski
Zbigniew Koniusz

Zaplanowany Turniej Piłki Siatkowej Kobiet/Mężczyzn nie jest imprezą masową, ale biorąc pod uwagę aktualną sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 i traktując jako priorytet bezpieczeństwo zawodników, kibiców i mieszkańców naszej gminy podjęliśmy trudną decyzję o odwołaniu Turnieju w dniu 15 marca i przełożeniu go na inny termin – prawdopodobnie wrześniowy.

Liczymy na Państwa zrozumienie.

Z poważaniem,

Marek Wojtas
Wójt Gminy Pawłów

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button