Aktualności

Turniej Piłki Siatkowej dla młodzieży „Siatkówka Pasja i Nauczycielka”

Młodzieżowa grupa pn. Victoriavolley działająca przy Stowarzyszeniu Gmina Pawłów Plus, zaprasza na Turniej Piłki Siatkowej dla młodzieży w wieku 12-16 lat pod hasłem „Siatkówka Pasja i Nauczycielka”. Młodzież organizuje wydarzenie w ramach wojewódzkiego programu Mania Działania.

Turniej Piłki Siatkowej dla młodzieży pod hasłem „Siatkówka Pasja i Nauczycielka”. Odbędzie się 15 września 2018 r. na Sali gimnastycznej w PSP w Chybicach, start godzina 9:00.

Zgłaszane drużyny powinny być  tylko damskie, dopuszcza się udział dwóch zawodników męskich w każdej z drużyn. Turniej jest realizowany przez grupa Victoriavolley , w której skład wchodzą: Izabela Jasztal, Przemek Bzymek, Karolina Rusin, Izabela Kosmala, Maria Skrzeczyna, Julia Kozieł, Marta Wojteczek, Patrycja Lipa, Aleksandra Kusiak , Natalia Wojteczek, w ramach programu Mania Działania oraz dzięki współpracy z lokalnymi firmami, które wspierają nas przy organizacji: Piekarnia Kruszynka, Klub fitness Endorfina, Piekarnia Mister oraz Instal- Serwis Krzysztof Lipa.

Drużyny zainteresowane udziałem prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz dostarczenie zgłoszeń  w terminie do 14 września wraz z wymaganymi regulaminem załącznikami.

Do pobrania:

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button