AktualnościSport

Turniej Piłki Siatkowej dla młodzieży „Siatkówka Pasja i Nauczycielka”

Młodzieżowa grupa pn. Victoriavolley działająca przy Stowarzyszeniu Gmina Pawłów Plus, zaprasza na Turniej Piłki Siatkowej dla młodzieży w wieku 12-15 lat pod hasłem „Siatkówka z Pasją”. Młodzież organizuje wydarzenie w ramach wojewódzkiego programu Mania Działania.

Turniej Piłki Siatkowej dla młodzieży pod hasłem „Siatkówka z Pasją”. Odbędzie się 28 września 2019 r. na Hali sportowej w Pawłowie, start godzina 10:00.

Zgłaszane drużyny powinny być  tylko damskie, dopuszcza się udział dwóch zawodników męskich w każdej z drużyn. Turniej jest realizowany przez grupa Victoriavolley , w której skład wchodzą: Izabela Jasztal, Przemek Bzymek, Karolina Rusin, Izabela Kosmala, Maria Skrzeczyna, Julia Kozieł, , Patrycja Lipa, Aleksandra Kusiak , Wiktoria Maciąg, Izabela Tokarska, w ramach programu Mania Działania oraz dzięki współpracy z lokalnymi firmami, które wspierają nas przy organizacji: Piekarnia Kruszynka, Kronika Pawłowska .

Drużyny zainteresowane udziałem prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz dostarczenie zgłoszeń  w terminie do 20 września wraz z wymaganymi regulaminem załącznikami.

Regulamin Turnieju

Karta zgłoszeniowa

Zgoda rodziców/opiekunów

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button