AktualnościSport

Stowarzyszenie na I Półmaratonie w Starachowicach

Drużyna Stowarzyszenia Gmina Pawłow Plus, wzięła udział w wydarzeniu biegowym BricoMarche – Hotel Senator Challenge I Półmaraton Starachowicki, tym razem drużyna z Pawłowa zasilona zostało przez wolontariuszy. Sportowa atmosfera oraz duch aktywności przyświecał imprezie w Starachowicach 30 kwietnia 2017 roku.

Biegacze Stowarzyszenia Gmina Pawłów Plus po raz kolejny pokazali że dają radę: Dominika Lipa, Monika Kardaś, Krzysztof Chudak tym razem pokonali długie dystans bo 10 km i 21 km. Dziewczyny pobiegły w dystansie na 10 km Krzysztof Chudak przebiegł aż 21 km. Ogromne gratulacje dla naszych reprezentantów.

Dzięki zaangażowaniu lokalnej młodzieży z Pawłowa, po raz pierwszy udało się utworzyć młodzieżową grupę wolontariuszy, którzy razem z biegającymi wyruszyli na I Półmaraton w Starachowicach. Grupa młodych ludzi w składzie: Julia Kwietniewska, Julia Kusiak, Paulinka Bogucka, Katarzyna Bogucka, Patrycja Przygoda, Karolina Kaczmarska, Wiktoria Przygoda, zaangażowali się w organizację biegu BricoMarche – Hotel Senator Challenge I Półmaraton Starachowicki. Dziękujemy!

Zdjęcia (Zabiegane Starachowice):

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sprawdź również
Close
Back to top button