AktualnościWolontariat

Poszukujemy wolontariuszy do akcji Biegaj z Plusem

Jeżeli pomimo ogromu codziennych obowiązków, masz jeszcze czas, ale przede wszystkim ochotę na dodatkową aktywność, zapraszamy do pomocy w zakresie zabezpieczenia trasy oraz szerszej organizacji III Wojewódzkiego Biegu Szerzawskiego (10 czerwca 2018 r.). Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus poszukuje aktywnych osób chcących zostać wolontariuszami podczas zbliżającej się imprezy biegowej. Włącz się do projektu „Wolontariat z Plusem” zdobądź z nami cenne doświadczenie, poznaj wolontariat i przejdź profesjonalny kurs pierwszej pomocy.

Poszukiwani ludzie o następujących cechach, „jeśli”-

  • jeśli sprawia Ci radość patrzenie na pozytywnie spoconych ludzi podczas biegów,
  • jeśli chcesz pracować i nie czuć się jak w pracy (a czasem padać na twarz),
  • jeśli chcesz polecieć w pozytywnie zakręconą zabawę,
  • jeśli szukasz nowych znajomych,
  • jeśli jednym z Twoich marzeń jest darmowa koszulka Stowarzyszenia,
  • jeśli do swojej obecnej kariery potrzebujesz listu polecającego, certyfikatu,
  • jeśli chcesz być ziomkiem SGPP.

To Wolontariat z Plusem jest dla Ciebie!

Ale! pamiętaj! Bieg Szerzawski to nie tylko zabawa  – będzie trochę pracy. Możesz być częścią naszego zespołu i będzie to bezcenne doświadczenie!

Dlaczego warto zostać wolontariuszem? U boku organizatora wszyscy wolontariusze uczą się pracy w grupie i nabierają umiejętności sprawnego zarządzania zasobami. A ponieważ na takich imprezach jest mnóstwo zagadnień i spraw do rozwiązania, nie mają łatwo. To praca stanowiąca niepowtarzalną szansę na zdobycie doświadczenia oraz nawiązania kontaktów z nowymi osobami.

Wolontariusz otrzyma koszulkę wraz z identyfikatorem oraz pakiet żywieniowy. Otrzyma także certyfikat potwierdzający współpracę, który z pewnością przyda się w poszukiwaniu pracy (na prośbę zainteresowanych), przejdzie także profesjonalny kurs pierwszej pomocy uzyskując zaświadczenie.

Aby zostać wolontariuszem, nie musisz mieć specjalnego wykształcenia ani doświadczenia. Najważniejsze, abyś miał/a trochę wolnego czasu i chęci do pomocy. Czeka na Ciebie moc pozytywnych emocji! Stwórz razem z nami najciekawsze wydarzenie sportowe w gminie Pawłów.

Jeśli chcesz zaangażować się w wolontariat wypełnij i wyślij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY na adres kontakt@sgpp.org.pl, jesteśmy też na facebooku: https://www.facebook.com/gminapawlowplus/ w przypadku pytań wyślij nam wiadomość na priv. Termin nadsyłania formularzy mija 19 kwietnia!

Poszukujemy 20 chętnych osób. 3-2-1 Pisać! Pisać!

PS. Bardzo cenimy sobie wolontariuszy i szanujemy ich pracę. Dziękujemy wszystkim którzy pomagali nam do tej pory.

Zapraszamy!

Projekt pn. Wolontariat z Plusem jest dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Świętokrzyskiego. Organizatorem jest Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus. 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button