AktualnościSport

Podczas biegu będziemy zbierać pieniądze dla Antosia!

Znacie Antosia Plewińskiego z Rzepina? Może nie wszyscy. Antoś potrzebuje naszej pomocy,10 września podczas I Biegu po Ziemi Pawłowskiej w Kałkowie rodzina i przyjaciele Antosia będą zbierać pieniążki dla chorego chłopca.

Zastanówmy się czy w życiu potrzebujemy, aż tylu wygód jakie sobie fundujemy, może warto zajrzeć wgłąb siebie i pomóc drugiemu człowiekowi? Uwierzcie, że warto! Włączcie się do akcji, dla każdego z nas to niewiele dla Antosia kilka złotych zebranych w całość stanowi już bardzo dużo.

Padaczka lekooporna, porażenie mózgowe czterokończynowe, wiotkość krtani, problemy ze wzrokiem, zębami, żołądkiem to schorzenia którymi obdzielić by można kilka osób, a z którymi boryka się mały, dwuletni wojownik – Antoś Plewiński z Rzepina Pierwszego. Szansą na lepsze życie jest przeszczep komórek macierzystych. Termin już wyznaczony, ale rodzinie brakuje pieniędzy… Potrzeba ponad 50 tysięcy złotych. Codziennie obserwujemy walkę mamy Antosia – Zuzanny, która wytrwale zbiera środki na leczenie synka. Widać także rodzinę i przyjaciół, którzy razem tworzą drużynę Antosia i walczą dla chłopca. Kochani przyłączcie się do akcji i razem pomóżmy Antosiowi, dajmy mu szansę na lepsze życie. Podczas biegu na boisku sportowym w Kałkowie obecni będą wolontariusze z puszkami, do których wrzucamy pieniążki dla chłopca. Antosia z nami nie będzie, ponieważ rozpoczął już kolejne leczenie. Trzymajmy za niego kciuki!

ANTOŚ POTRZEBUJE NASZEJ POMOCY! Pieniądze na leczenie Antosia można przekazywać na konto Fundacji „Dorośli Dzieciom”: 53 1910 1019 2402 7236 3121 0001 (tytułem: „Darowizna dla Antosia Plewińskiego”).

Więcej o akcji Pomagamy Antosiowi: https://www.facebook.com/pomagamyantosiowi/

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button