Aktualności

Oświadczenie Zarządu

W związku z rezygnacją z funkcji prezesa i członka Stowarzyszenia Pani Izabeli Wrony (data złożenia rezygnacji 28 październik 2019 r.) zarząd Stowarzyszenia Gmina Pawłów Plus informuje, iż w dniu 31 października 2019 r. zgodnie ze statutem Stowarzyszenia, w drodze kooptacji, powołał na tą funkcję Pana Roberta Wronę.

W świetle ostatnich publikacji internetowych i prasowych zarząd Stowarzyszenia pragnie podkreślić, iż wszystkie działania realizowane dotychczas przez Stowarzyszenie są i będą nadal kontynuowane. Aktualnie pracujemy nad finalizacją projektu stypendialnego dla studentów I roku – 4 osoby z terenu naszej gminy otrzyma stypendia w wysokości 5 tys. złotych (łącznie 20 tys. złotych). Nie zamierzamy likwidować Stowarzyszenia, nie zamierzamy zrezygnować ze współpracy z młodzieżą, nie zamierzamy zaprzestać działalności sportowej – współorganizacji biegów czy wolontariatu sportowego.

Pragniemy zapewnić Państwa, iż w dalszym ciągu jesteśmy otwarci na osoby, które chcą „dodać coś od siebie” – realizować projekty, zadania czy inicjatywy dla rozwoju gminy Pawłów.

Gorąco zachęcamy do kontaktu i współpracy.

W imieniu członków Stowarzyszenia,
Zarząd: Robert Wrona, Aneta Skrzeczyna, Jarosław Zapała.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button