AktualnościSport

Niby zima, a my biegniemy dalej – HuntRun 2017

To będzie niesamowita przygoda. Lipiec. 2017. Bałtów. Hunt Run. Nasze Stowarzyszenie nie odpuszcza, w lipcu drużynowo pobiegniemy w ekstremalnym biegu Hunt Run. Zima, zimną ale trenować trzeba. Zatem kochani my pobiegniemy, jeśli i Wy zechcecie odezwijcie się do nas.

Zebraliśmy drużynę 13 osób – szaleńców z Pawłowa, którzy z dziką rządzą przygody pragnęli wziąć udział w biegu. Nas przyciągnęło jedno zdanie ”Chcecie pięknie się sponiewierać na trasie o długości 6 lub 12 km? ”. My oczywiście, że chcemy – drzemią w nas jakieś niezbadane instynkty 😛

A jeśli nie znacie jeszcze Hunt Run wrzucamy link do filmu z zeszłego roku! http://huntrun.pl/ Szczerze, to i my pobiegniemy w ciemno bo nikt z nas tam jeszcze nie był ale to może okazać się najwspanialszą przygodą życia. Na stronie biegu: opinie uczestników, filmy, szczegółowe informacje i wiele innych.

Hunt Run to najbardziej specyficzny z biegów z przeszkodami. Odbywa się na ogromnym, 60-hektarowym obszarze JuraParku w Bałtowie. Kilkanaście lat temu odkryto tu ślady dinozaurów, a niedługo potem powstał park nauki i rozrywki, pokazujący życie prehistorycznych gadów. Dla nas „park nauki i rozrywki” zyskał przy okazji Hunt Runa zupełnie nowe znaczenie. Nauczyliśmy się, że nawet trenując 6 razy w tygodniu, można okazać się tu cienkim zawodnikiem. A naszą rozrywką było przedzieranie się przez chaszcze, tarzanie w grząskich bagnach, pokonywanie 2-metrowych ścian i zasieków z drutu kolczastego. (…) Weekend zaliczamy do zdecydowanie udanych. Miało być po bandzie i było. Blizny na łokciach i nogach pewnie jeszcze chwilę będą nam o tym przypominać. Podobnie jak niepowtarzalny zapach błota – nie do sprania z naszych biegowych ciuchów. – czytamy na stronie organizatora.

To płatna impreza ale uwierzcie, że warto! Jeśli zechcielibyście do nas dołączyć napiszcie do nas na kontakt@sgpp.org.pl i dołączcie do naszej drużyny.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button