Aktualności

Dominika Lipa – kandydatka Stowarzyszenia do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego

Przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego rozpoczął rekrutację do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Na młodzieżowych radnych czeka do 45 miejsc. Wyboru dokonuje Kapituła Młodzieżowego Sejmiku złożona z reprezentantów młodzieżowych rad miast i gmin. Łączną listę radnych Młodzieżowego Sejmiku zatwierdzi Zarząd Województwa Świętokrzyskiego. Więcej informacji na stronie po kliknięciu w odnośnik.

Dominika Lipa jest uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Starachowicach. Jednego z lepszych liceów w mieście. Aktywnie działa w wydarzeniach organizowanych przez szkołę, m.in. prowadzenie dni otwartych, itp. Przez cały okres swojej nauki udziela się w samorządzie szkolnym.

Ma wiele zainteresowań i pasji. Jednym z nich są sztuki walki Karate. Jej determinacja pozwoliła na zdobycie pomarańczowego pasa. Od 11 lat tańczy i śpiewa w Zespole Folklorystycznym „Duża Okrasa”, w którym od 4 lat jest liderką.

Ponadto jest członkiem Stowarzyszenia Gmina Pawłów Plus, w którym aktywnie współpracuje z innymi. Za każdym razem bierze udział w akcjach m.in. WOŚP oraz biegach organizowanych na terenie całego województwa. Jest stypendystką programu „Liderzy z naszego podwórka”.

Zachęcamy do obejrzenia filmu zamieszczonego poniżej, w którym lepiej poznacie kandydatkę, która nie boi się wyzwań i ma apetyt na zmiany na lepsze! Polecamy!

Klip wideo (Piotr Maj)

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button