AktualnościStypednia pomostowe

Lista rekomendacji dla maturzystów ubiegających się o stypendium pomostowe na I rok studiów

Miło nam poinformować, iż w dniu 7 sierpnia Komisja Stypendialna Stowarzyszenia Gmina Pawłów Plus rozpatrzyła wnioski o udzielenie rekomendacji dla tegorocznych maturzystów ubiegających się o stypendium pomostowe na I rok studiów.

W terminie podanym w ogłoszeniu do Stowarzyszenia wpłynęło pięć wniosków o udzielenie rekomendacji. Po zapoznaniu się z przedłożonymi przez kandydatów wnioskami Komisja postanowiła przedłożyć Zarządowi Stowarzyszenia do akceptacji rekomendacje dla:

  1. Piotra Pocheć,
  2. Martyny Błędzińskiej,
  3. Klaudii Bryła,
  4. Karoliny Wziątek.

Dodatkowo rekomendację warunkową (lista rezerwowa) otrzymał Jakub Lipa.

Zarząd Stowarzyszenia zaakceptował zaproponowane przez Komisję kandydatury uchwałą nr 3/2018 z dnia 7 sierpnia 2018 w sprawie udzielenia rekomendacji Stowarzyszenia dla maturzystów ubiegających się o stypendium pomostowe na I rok studiów.

Powyższym osobom przypominamy, iż uzyskanie rekomendacji naszego Stowarzyszenia to pierwszy krok do uzyskania stypendium pomostowego. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza online i skompletowanie właściwych załączników. Aplikacja on-line będzie jest aktywna do 17 sierpnia 2018 r., do godz. 16:00. Złożony wniosek on-line należy wydrukować i w terminie do 24 sierpnia (zalecamy aby zrobić to znacznie wcześniejjak najszybciej) dostarczyć wraz z wymaganymi załącznikami do naszego Stowarzyszenia, jako instytucji pośredniczącej w procesie ubiegania się o stypendium pomostowe.

Dodatkowych informacji udzielamy pod nr tel. 41 272 16 70 wew. 114 lub mailowo: kontakt@sgpp.org.pl.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button