Aktualności

II Bieg po Ziemi Pawłowskiej – Biegaj z Plusem, ZAPISY!

II Bieg po Ziemi Pawłowskiej - zapisy ruszyły!

Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus serdecznie zaprasza do udziału w II Biegu po Ziemi Pawłowskiej – Biegaj z Plusem, który odbędzie się 9 września w Kałkowie. W tym roku przedstawiamy Wam dwie trasy w Biegu Głównym na 5 oraz 10 km. Zapisy ruszyły, preferujemy zapisy drogą elektroniczną. Obowiązuje limit miejsc, udział jest bezpłatny.

REJESTRACJA ELEKTRONICZNA: http://timekeeper.pl/bieg/?bieg_id=487 UWAGA! Liczba uczestników jest
ograniczona! W przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt z Izabela Wrona (Kisiel) pod numerem telefonu: 41 272 16 14 wew. 140.

Bieg odbędzie się w Kałkowie przy boisku sportowym, 9 września 2018 r., trasa Biegu Głównego przebiega na dwóch dystansach 5 km oraz 10 km i zaplanowana została ulicami Kałkowa i Godowa, a dwa najdłuższe biegi przebiegają także malowniczymi ścieżkami leśnymi. Poszczególne kategorie zaplanowano w odpowiednich długościach po trasie biegu głównego.

Biuro zawodów rozpocznie pracę o godzinie 12:00, a pierwsi biegacze rozpoczną zmagania tuż po odbywających się w tym dniu dożynkach gminnych i diecezji radomskiej. Biegi dla dzieci rozpoczynają się o godzinie 14:30, Bieg Główny wystartuje o godzinie 15:30. Prosimy o jak najwcześniejszy odbiór pakietów startowych.

Na biegających czeka aż 14 kategorii biegowych dostosowanych pod względem płci i wieku:

 • Klasy 0-2, dziewczyny, dystans: 300 m
 • Klasy 0-2, chłopcy, dystans: 300 m
 • Klasy 3-4, dziewczyny, dystans: 500 m
 • Klasy 3-4, chłopcy, dystans: 500 m
 • Klasy 5-6, dziewczyny, dystans: 800 m
 • Klasy 5-6, chłopcy, dystans: 800 m
 • Gimnazjum, dziewczyny, dystans: 1 500 m
 • Gimnazjum, chłopcy, dystans: 1 500 m
 • Szkoły średnie, chłopcy, dystans: 1 800 m
 • Szkoły średnie, dziewczyny, dystans: 1 800 m
 • Dorośli, kobiety, dystans: 5 000 m
 • Dorośli, mężczyźni, dystans: 5 000 m
 • Dorośli, kobiety, dystans: 10 000 m
 • Dorośli, mężczyźni, dystans: 10 000 m

II Bieg po Ziemi Pawłowskiej odbywa się w ramach akcji Biegaj z Plusem motywującej ludzi do aktywności, wspólnej zabawy i wyjścia poza schematy. Bieg ma charakter niekomercyjny, tworzony z czystej pasji i chęci działania na rzecz mieszkańców gminy Pawłów i wszystkich biegających spoza jej terenu, którzy mają ochotę na kolejną przygodę. Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus. W ramach akcji stowarzyszenie co roku organizuje dwa duże biegi – w czerwcu w Szerzawach oraz we wrześniu w Kałkowie.

Zobaczcie film z zeszłorocznej edycji – I Bieg po Ziemi Pawłowskiej: https://www.youtube.com/watch?v=D_kHeW-SXmY

WOLONTARIAT

Poszukujemy aktywnych osób, które zechcą włączyć się do organizacji wydarzenia i zostać wolontariuszami. Czeka na Was moc pozytywnych emocji! Zapraszamy dorosłych oraz młodzież.

Stwórz razem z nami najciekawsze wydarzenie sportowe w gminie Pawłów. Jeśli chcesz zaangażować się w wolontariat skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 785 690 596 (Izabela Wrona) lub napisz na adres kontakt@sgpp.org.pl, jesteśmy też na facebooku: https://www.facebook.com/gminapawlowplus/

Relacje z naszych poprzednich Biegów na stronie: www.sgpp.org.pl

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus. Patronat medialny sprawuje Kronika Pawłowska. Projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Gminy Pawłów. 

Do pobrania:

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button