AktualnościWolontariat

Dołącz do nas i zostań wolontariuszem!

Jeżeli pomimo ogromu codziennych obowiązków, masz jeszcze czas, ale przede wszystkim ochotę na dodatkową aktywność, zapraszamy do pomocy w zakresie zabezpieczenia trasy oraz szerszej organizacji I Biegu Po Ziemi Pawłowskiej – Biegaj z Plusem (10 września 2017 r.). Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus poszukuje aktywnych osób chcących zostać wolontariuszami podczas zbliżającej się imprezy biegowej.

Dlaczego warto zostać wolontariuszem? U boku organizatora wszyscy wolontariusze uczą się pracy w grupie i nabierają umiejętności sprawnego zarządzania zasobami. A ponieważ na takich imprezach  jest mnóstwo zagadnień i spraw do rozwiązania, nie mają łatwo. To praca stanowiąca niepowtarzalną szansę na zdobycie doświadczenia oraz nawiązania kontaktów z nowymi osobami.

Wolontariusz otrzyma koszulkę wraz z identyfikatorem oraz pakiet żywieniowy. Otrzyma także certyfikat potwierdzający współpracę, który z pewnością przyda się w poszukiwaniu pracy

Aby zostać wolontariuszem, nie musisz mieć specjalnego wykształcenia ani doświadczenia. Najważniejsze, abyś miał/a trochę wolnego czasu i chęci do pomocy. Czeka na Ciebie moc pozytywnych emocji! Stwórz razem z nami najciekawsze wydarzenie sportowe w gminie Pawłów.

Jeśli chcesz zaangażować się w wolontariat skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 785 690 596 lub napisz na adres kontakt@sgpp.org.pl, jesteśmy też na facebooku: https://www.facebook.com/gminapawlowplus/

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button