AktualnościSport

Damski turniej w siatkówkę po raz pierwszy w gminie Pawłów!

W dniu 21 maja 2017 r. w Zespole Szkół w Rzepinie rozegrany został po raz pierwszy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Wójta Gminy Pawłów. Do rywalizacji przystąpiło trzy drużyny. Nie mogło nas tam zabraknąć, drużyna Stowarzyszenia dzielnie reprezentowała naszą organizację. 

Drużyna Stowarzyszenia Gmina Pawłów Plus w składzie: Małgorzata Tomaszewska, Paulina Styczyńska, Izabela Jasztal, Paulina Sznaucner, Anna Kwiecień i Izabela Kisiel wywalczyła drugie miejsce. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna „Very Funny”,  a najlepsze okazały się Panie z drużyny „Volley BILA”. Mecze bardzo emocjonujące i pełne doskonałych akcji.

Bardzo cieszymy się że w naszej gminie odbył się po raz pierwszy Turniej dla kobiet, ogromne gratulacje należą się Panią, które zechciały wziąć udział w wydarzeniu. Ogromne podziękowania zarówno dla uczestniczek,  dla prowadzących turniej, a także dla Wójta Gminy Pawłów – Pana Marka Wojtasa. Liczymy, że Turniej na stałe wpiszę się w harmonogram imprez na terenie gminy i że w przyszłym roku zagości większa liczba damskich drużyn siatkarskich.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button