AktualnościSport

Biegowa niedziela ze Stowarzyszeniem!

Po raz kolejny drużyna Stowarzyszenia Gmina Pawłów Plus objechała trochę województwa i w niedzielę 27 sierpnia 2017 r. wystartowała w trzech biegach jednego dnia, były to: Bieg o Puchar Kruka w Suchedniowie, Biegiem z Pomocą 2 w Starachowicach oraz Bieg w Szpilkach. Rewelacyjne nastroje oraz dobre wybieganie sprawiły, że ten dzień można zaliczyć do udanych.

Bieg o Puchar Kruka w Suchedniowie i jego piąta już edycja organizowany jest od 2013 r. corocznie wydarzenie gromadzi coraz większą liczbą biegaczy. Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus udział w tym biegu wzięło po raz pierwszy. W przyszłym roku planujemy zgromadzić jeszcze większą grupę reprezentantów gminy Pawłów.

I rewelacyjna kolejna już edycja Biegiem z Pomocą 2, największa impreza charytatywna w Starachowicach zorganizowana dla Mai i Bartusia chorych na rdzeniowy zanik mięśni oraz Julka cierpiącego na polineuropatie. Wpisowe biegaczy w całości przekazane zostało dla chorych dzieci. Nasi reprezentanci mają szczególny sentyment do tego Biegu, dlatego corocznie jesteśmy na tym wydarzeniu. Stowarzyszenie w klasyfikacji drużynowej uplasowało się na trzecim miejscu. Organizatorem wydarzenia było zaprzyjaźnione Stowarzyszenie Zabiegane Starachowice, którym dziękujemy za świetną organizację. Będziemy za rok!

Bieg w Szpilkach, impreza towarzysząca wydarzeniu Biegiem z Pomocą, 100 m dla kobiet i mężczyzn na minimum 10-cio centymetrowych szpilkach. Było bardzo zabawnie, zwłaszcza, że mężczyźni również wzięli udział w zabawie. A nasze dziewczyny wybiegały sobie drugie miejsce.

Serdecznie podziękowania dla całej drużyny Stowarzyszenia Gmina Pawłów Plus: Monika Kardaś, Dominika Lipa, Krzysztof Chudak, Izabela Kisiel, Małgorzata Głowacka (to był debiut Gosi) Rafał Orczyk, Maciej Hamera, Damian Kutera (zwycięzca biegu Biegiem z Pomocą 2), Bartosz Lipa oraz Sylwia Lipa – Bartek z Sylwią reprezentowali nas w biegach dla dzieci i świetnie sobie poradzili. Dziękujemy także Magdalenie Przygodzie za mnóstwo dobrych zdjęć.

Galeria zdjęć (fot. Magdalena Przygoda):

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button