AktualnościSport

Biegający weekend w Daleszycach i Starachowicach

Dla naszych przesympatycznych biegaczy reprezentujących naszą przesympatyczną gminę Pawłów pierwszy weekend października był bardzo aktywny. Nasza reprezentacja pobiegła 1 października  w III Daleszyckim Cross’ie o Puchar Nadleśniczego, a 2 października w Mani Biegania 2016 w Starachowicach.

Świetna zabawa, miło i aktywnie spędzony czas w Daleszyckich Lasach sprawił, że na pewno pojawimy się tam w przyszłym roku. Atmosfera tego biegu to dobra zabawa, zdrowa rywalizacja, pełen optymizm i 150 uśmiechów na twarzach uczestników (nawet więcej, włączając organizatorów). Trasa biegu była bardzo ciekawa pond 7 km lasem, dobra pogoda dopisała, uczestniczy także. Humor podczas biegu poprawiały zabawne kartki przywieszone na drzewach z napisami typu „uwagi wilki”, „dawaj, dawaj żurek stygnie”; „ostatni nie biegną wolno, Oni biegną dokładniej”.  Bardzo dziękujemy organizatorom – Nadleśnictwo z Daleszyc, za możliwość wzięcia udziału i gratulujemy świetnej organizacji.

2 październik to już dłuższy dystans bo 8 km ulicami Starachowic – Mania Biegania 2016. Tutaj także reprezentacja z Pawłowa pokazała, że daje radę. Było ciężko, po Daleszycach na Starachowice, a tu już trasa trudniejsza i bardziej wymagająca. Nasza drużyna pokazała, ze co nie zabije to wzmocni – wszyscy dobiegli do mety bez szwanku – oczywiście, że uśmiechem na twarzy.

Zachęcamy bardzo gorąco mieszkańców naszej gminy Pawłów do wspólnego biegania. Nie chodzi o nagrody i bicie rekordów, chociaż jak kto woli. Generalnie chodzi Nam o aktywnie spędzony czas. Zapraszamy do kontaktu poprzez facebooka     https://www.facebook.com/gminapawlowplus/?fref=ts lub pod adresem e-mail: kontakt@sgpp.org.pl

Ogromne podziękowania dla naszych biegaczy: Izabela Kisiel, Wojciech Wrona, Krzysztof Chudak, Monika Kardaś, Dominika Lipa, Karolina Kaczmarska.

Fotogaleria (Wojciech Wrona, Dominika Lipa, Patryk Ptak):

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button