AktualnościSport

Bieg o Kryształowe Jabłko Wójta Gmina Obrazów

10 września 2016 r. biegacze z Pawłowa, reprezentanci gminy Pawłów oraz Stowarzyszenia Gmina Pawłów Plus, powalczyli o Kryształowe Jabłko Wójta Gminy Obrazów. Piątka biegaczy wystartowała w biegu na 5 km, dwójka z nich stanęła na podium.

Rywalizacja była bardzo zacięta, upał 29 stopni ale emocje i duch bojowy na miejscu. 5 km było nie lada wyzwaniem przy takiej pogodzie i lekkiej dawce adrenaliny, która towarzyszy podczas takich o to wydarzeń. Ogromne gratulacje dla Krzysztofa Chudaka, który wybiegał sobie II miejsce oraz Moniki Kardaś, która również  wbiegła na metę na drugiej pozycji w kategorii kobiet. Pozostali Izabela Kisiel, Karolina Kaczmarska oraz Dominika Lipa, także wywalczyli dobre miejsca. Gratulacje!

W imieniu Stowarzyszenia Gmina Pawłów Plus, bardzo dziękujemy organizatorom Biegu za zaproszenie i tak ciepłe przyjęcie. Jesteśmy pod wrażeniem świetnej organizacji i przemiłej atmosfery. Dziękujemy!

Zachęcamy bardzo gorąco mieszkańców naszej gminy Pawłów do dołączenia do wspólnego biegania. Nie chodzi o nagrody i bicie rekordów, chociaż jak kto woli. Generalnie chodzi Nam o aktywnie spędzony czas. Zapraszamy do kontaktu poprzez facebooka     https://www.facebook.com/gminapawlowplus/?fref=ts lub pod adresem e-mail: kontakt@sgpp.org.pl

Bieg o Kryształowe Jabłko Wójta Gminy Obrazów wpisuje się w cykl biegów w okolicach wideł Wisły i Sanu. Grand Prix ma na celu promowanie ruchu, zdrowego trybu życia a przy tym dobrej zabawy!

Fot. Piotr Sławek i Magdalena Pocheć

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button